KONST / Litografier / Grafiskt blad 14175169
nr 1417 5169
Grafiskt blad
Gicléetryck, Lena Vik, "Autum Leaves". Signerad, numrerad 17/60. Bildmått: ca 58x58 cm, oramat löst blad, yttermått: ca 72x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:35:20
6/9 16:38:46